Vinkovci
Subota, 26 listopada, 2024

Cibalia nakon dvije godine doživjela poraz na domaćem terenu

-Marketing-spot_imgspot_img

Nakon nešto više od dvije godine Cibalia je doživjela poraz na domaćem terenu. Posljednji put se to dogodilo 15. rujna 2021. kada su puni plijen iz Vinkovaca odnijele Sesvete.

Vrijednu pobjedu u 7. kolu protiv Nebeskoplavih upisao je Zrinski Osječko 1664 koji je slavio s visokih 4:1. Utakmica od samog starta nije krenula dobro po momčad Andreja Kerića te gosti preko bivšeg igrača Cibalije Patricka Stanića dolaze u vodstvo već u 4. minuti. Nakon 20. minuta igre na semaforu je pisalo 2:0 za Zrinski, a domaći se u život vraćaju u 22. kada autogol postiže Luka Ćubel. Domaći su svim snagama pokušavali doći do pozitivnog rezultata, ali svaku dvojbu dva pogocima riješio je još jedan bivši nebeskoplavi Dominik Dogan.

Cibalia se nakon ovog poraza nalazi na 5. mjestu, a u sljedećem kolu čeka ju još jedan vrlo težak ispit – gostovanje na Krimeji kod Orijenta koji je u posljednja tri kola upisao tri pobjede.