Nakon što je početkom godine došao na poziciju sportskog direktora HNK Cibalia Vinkovci, Miroslav Bojko od danas više nije na toj funkciji, izvijestili su to na službenoj Facebook stranici Cibalije.
Iz kluba ističu kako je Bojko svojim neupitnim velikim znanjem i iskustvom pomogao klubu u radu i osvajanju drugog mjesta na prvenstvenoj ljestvici.
“Bojko je najprije ostavljao srce na terenu igrajući za Cibaliju, a kasnije je u više navrata bio trener. Uvijek je radio profesionalno i s ljubavlju prema nebeskoplavoj boji. Klub mu želim puno sreće u daljnjem radu, a vrata Cibalije uvijek će mu biti otvorena” – poručili su.





