Vinkovci
Petak, 29 ožujka, 2024

Četvrti poraz u četiri kola: Cibalia poražena u Koprivnici

-Marketing-spot_imgspot_img

Nakon odigranog 4.kola Hrvatski telekom prve lige na Cibalijinom bodovnom kontu i dalje stoji okrugla ništica. Rezultatom 2:1 Cibalia je u posljednjem kolu poražena na gostovanju u Koprivnici. Nakon što su prvo poluvrijeme mreže mirovale samo nekoliko minuta igre u drugom poluvremenu bilo je dovoljno domaćinu da dođe u vodstvo preko Ivanovskog. 22 minute poslje pogotkom s bijele točke rezultat poravnava Pervan. Do punog plijena Slaven dolazi autogolom Peričića u 78.minuti. Ponovimo i to da je uoči ove utakmice nebeskoplavu svlačionicu napustio još jedan ključan igrač, Josip Tomašević. Četvrtim porazom u četiri kola crvena lampica za uzbunu u Genscherovoj 10b sve jače svijetli. Koliko – toliko optimizam budi slijedeće kolo i gostovanje novaka u prvoligaškom drustvu, Rudeša, na stadionu pokraj Bosuta