Nedjelja, 19 svibnja, 2024

Cibalia teškom mukom stigla do troboda protiv Solina

-Marketing-spot_imgspot_img

Nebeskoplavi su teškom mukom protiv posljednjeplasiranog Solina stigli do vrlo vrijedna tri boda u borbi za ostanak.

Gosti su pružili dobar otpor, a već u 9. minuti su šokirali domaći sastav. Za vodstvo je poentirao Antonio Repić, a u 28. minuti njegov imenjak Kaćunko matira Filipa Kovačevića za 2:0. Unatoč lošoj igri u prvom poluvremenu Cibalia preko Ivana Lozića u 43. minuti uspijeva smanjiti rezultat. Izabranici Siniše Sesara niti u nastavku utakmice nisu izgledali najbolje, ali su uspjeli iskoristi pad Solina i okrenuti ogled u svoju korist. Potpuni preokret donosi Karlo Miljanić dvama pogocima. Prvo je vratara Ivana Kargotića svladao u 68. minuti, a zatim u 80. dolazi do svog desetog prvenstvenog zgoditka. Točku na i stavio je Josip Pejić koji je u 88. minuti poentirao za konačnih 4:2.

Nebeskoplavi u sljedećem kolu gostuju na stadionu Hrvatski vitezovi gdje ih čeka domaće Dugopolje.