Lutkarsko proljeće po 31. put u Vukovarsko-srijemskoj županiji!

-Marketing-spot_imgspot_img
-Marketing-spot_img

U tijeku su završne pripreme pred 31. Lutkarsko proljeće koje se ove godine održava od 23. do 27. ožujka.

Prošle godine na ovoj reviji hrvatskog lutkarstva sudjelovalo je 16 lutkarskih kazališta iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Mađarske. U okviru prošlogodišnjeg Lutkarskog proljeća odigrano je ukupno 81 izvedba lutkarskih predstava u 5 gradova i 21 općini Vukovarsko-srijemske županije te u gradovima Orašju i Odžaku u BiH. Više od 10 000 djece uživalo je u predstavama koje su im donijele radost, smijeh i nezaboravne trenutke. U sklopu prošlogodišnjeg programa održana je i izložba lutaka Odsjeka za kreativne tehnologije Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku, a dodijeljene su i nagrade istaknutim lutkarima za njihov dugogodišnji doprinos lutkarskoj umjetnosti.

Na Facebook stranici lutkarskog proljeća navode kako će uskoro biti poznato više informacija o programu i rasporedu predstava ovogodišnjeg Lutkarskog proljeća.

-31. Lutkarsko proljeće stiže s razigranim i bogatim programom koji će razveseliti najmlađe ljubitelje kazališta, ali i sve one koji još uvijek rado zavire u svijet mašte. Očekuju vas zanimljive lutkarske predstave, veseli likovi u gradovima i mjestima diljem županije, poručuju organizatori.

-Marketing-spot_imgspot_img
Najnovije Vijesti
POVEZANE VIJESTI
-Marketing-spot_img

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime