19 C
Vinkovci
Petak, 13 lipnja, 2025

Odličan odziv darovatelja krvi u Nijemcima

-Marketing-spot_imgspot_img
-Marketing-spot_img
Današnjoj akciji dragovoljnog darivanja krvi koju je u suradnji s Kliničkim zavodom za transfuzijsku medicinu Kliničkog bolničkog centra Osijek u Pastoralnom centru u Nijemcima organiziralo Gradsko društvo Crvenog križa Vinkovci odazvale su se 54 osobe.
Krv je darovalo 50 osoba, od kojih su 42 muškarca i 8 žena. Po prvi put krv je darovalo šest osoba, pet muškaraca i jedna žena.
Gradsko društvo Crvenog križa Vinkovci od srca zahvaljuje  svim darovateljicama i darovateljima krvi na iskazanoj humanosti i plemenitosti za spas bolesnih ili ozlijeđenih osoba, a posebnu zahvalu za gostoprimstvo upućuju vlč. Patriku Križancu, župniku Župe svete Katarine u Nijemcima, povjereniku Crvenog križa u Nijemcima Marku Horvatu, te Iliji i Luki Ralbovskom u Donjem Novom Selu za animiranje i motiviranje darovatelja, kao i  volonterki Dragici !
-Marketing-spot_imgspot_img
Najnovije Vijesti
POVEZANE VIJESTI
-Marketing-spot_img

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime