Vinkovci
Subota, 26 listopada, 2024

Sajnamovci osvojili pet bronci i jedno srebro na međunarodnom taekwondo turniru

-Marketing-spot_imgspot_img

U Zagrebu se održao veliki međunarodni taekwondo turnir Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje na kojem je nastupilo 678 natjecatelja iz 48 klubova iz 5 zemalja.

Organizator i domaćin bio je Taekwondo klub „Jastreb“, a turnir se održao pod strogim epidemiološkim mjerama u Hotelu Westin.

TK „Sajnami“ nastupio je sa 12 natjecatelja i osvojio 6 odličja od kojih 5 bronci i jedno srebro.

U uzrastu limača Marko Lovretić osvojio je srebro, dok je Dominik Mihaljević izborio broncu.
U uzrastu mlađih kadeta broncom se okitio Ilija Kovačević, dok se Gabrijel Rapčan plasirao na 9 mjesto.Korak do medalje na 5. mjestu ostali su kadeti: Borna Dujić, Josip i Grgur Šarić.Sajnamovci su prvi puta imali predstavnike i u tehničkom dijelu natjecanja, brončane medalje osvojile su: Bruna Dujić, Ana Jelić i Ria Smole, dok se Lucija Jelić plasirala na 5. mjesto, a Jana Fabijan na 6. mjesto.

Natjecatelji su nastupili pod vodstvom trenerice Jasmine Lucić, dok je Lea Grbavica sudjelovala u sudačkoj postavi.