33 C
Vinkovci
Utorak, 28 lipnja, 2022

Vinkovački plivački klub odličan u Sisku

-Marketing-spot_imgspot_img
-Marketing-spot_imgspot_img
U Sisku je održana  Liga Regije 4 i Regionalno PH za početnike u konkurenciji 12 klubova i 334 plivača,  VPK je postigao odlične rezultate. Za VPK nastupilo je 43 plivača u raznim kategorijama, a među njima je bilo i onih koji po prvi put nastupaju.
42 puta je VPK prozvan za prva tri mjesta, ali je i puno onih kojima je malo nedostajalo do postolja. Marko Polešćuk je izborio novu kadetsku A normu za državno PH u Zagrebu krajem srpnja i to na 100 leptir, a potvrdio je već ranije isplivanu na 100 slobodno.
Pojedinačni i štafetni rezultati u nastavku:
Noa Martinović 1. mjesto 50 leđno, 2. mjesto 50 leptir, 3. mjesto 50 slobodno
Bruno Ćorić 1. mjesto 50 leptir, 1. mjesto 50 leđno, 1. mjesto 100 leptir, 2. mjesto 100 slobodno, 2. mjesto 200 mješovito
Jakov Svetić 1. mjesto 100 leđno, 2. mjesto 50 leptir, 3. mjesto 50 leđno
Mia Babić 2. mjesto 100 prsno, 3. mjesto 50 prsno, 3. mjesto 100 slobodno, 3. mjesto 200 mješovito
Nika Cajner 1. mjesto 100 prsno, 1. mjesto 50 prsno, 3. mjesto 200 mješovito,
Filip Japundžić 1. mjesto 50 prsno
Ana Božić 3. mjesto 100 slobodno
Marko Polešćuk 1. mjesto 100 slobodno, 1. mjesto 400 slobodno, 1. mjesto 100 leptir,
Gabriel Petričević 3. mjesto 100 slobodno
Gita Tolušić 2. mjesto 200 mješovito, 2. mjesto 400 slobodno
Dora Vrselja 2. mjesto 200 prsno
Lara Barić 1. mjesto 200 prsno, 2. mjesto 100 prsno, 3. mjesto 50 leđno
Tomo Petrinić 2. mjesto 200 prsno, 2. mjesto 100 prsno
Gabriel Petričević 3. mjesto 100 leđno, 3 mjesto 200 slobodno
Gabrijela Rohalj 1. mjesto 400 slobodno
Boris Ostović 2. mjesto 200 slobodno, 2. mjesto 50 slobodno, 3. mjesto 400 slobodno, 3. mjesto 200 leđno
Filip Puce 1. mjesto 50 leđno
Kristijan Rohalj 3. mjesto 200 leđno
Jakov Božić 2. mjesto 50 slobodno
Štafeta početnika 4×50 mješovito 2M/2Ž
5. mjesto VPK 1 u sastavu:  Maja Antunović Kuruc,  Matko Štrk, Sunčica Antunović Kuruc i Ante Mikulić
6. mjesto VPK 2 u sastavu: Fran Petrinić, Gita Tolušić,  Petra Kuzmanović i Leon Hibeljić
7. mjesto VPK 3 u sastavu:  Filip Mecanović, Gabrijela Rohalj, Lovro Spajić i Nicole Nemet
Štafeta početnici 4×50 slobodno 2M/2Ž
5. mjesto VPK 1 u sastavu: Matko Štrk, Maja Antunović Kuruc, Petra Kuzmanović i Ante Mikulić
6. mjesto VPK 2 u sastavu: Lovro Spajić, Sunčica Antunović Kuruc, Gabrijela Rohalj i Filip Mecanović
-Marketing-spot_imgspot_img
Najnovije Vijesti
POVEZANE VIJESTI
-Marketing-spot_img

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime