Vinkovci
Srijeda, 16 lipnja, 2021

Odigrano osmo kolo međužupanijske nogometne lige Osijek – Vinkovci

-Marketing-spot_imgspot_img

Odigrano je osmo kolo međužupanijske nogometne lige Osijek – Vinkovci. U devet susreta gledatelji su još jednom mogli vidjeti veliki broj pogodaka. Točnije, njih ukupno 30, odnosno više od tri po susretu, od kojih je tek jedan završen minimalnom pobjedom. Frankopan je dočekao

Mladost iz Đakovačke satnice i do sva tri boda stigao zahvaljujući Mateju Hodaku koji je put do suparničke mreže pronašao na samom kraju susreta – u 88. minuti. Važna tri boda dohvatio je i HAŠK Sokol, u ovom kolu domaćin Borcu iz Bobote. Nakon 90 minuta igre rezultat je bio 2:0. Jedan više u svojoj pobjedi postigli su Borinci koji su savladali Zrinskog. Otočani su pretrpjeli težak poraz protiv Olimpije – 5:2, a bez bodova je ostao i Dilj na gostovanju kod Grabovca. Domaćin je do prvog pogotka i vodstva stigao već u četvrtoj minuti susreta. Od 70. minute bilo je 2:0, da bi poraz pet minuta prije kraja tek ublažio Ivan Bošnjak. Torpedo je poražen i u ovom kolu, bolja je bila Šokadija, što znači da domaćin ni nakon osam odigranih susreta ne zna za pobjedu. Na svom kontu imaju tek dva boda, dovoljno samo za začelje prvenstvene ljestvice. Na vrhu je i dalje gužva, ali sa po 21 bodom izdvojili su se Radnički iz Meca i Darda. 16 bodova imaju Dilj i Borac iz Kneževih vinograda, a 13 četiri kluba – Višnjevac, Slavonac, Grabovac i Šokadija.

Odmora nema jer vikend donosi već novo kolo i, vjerujemo, novih devet zanimljivih susreta.